Hakkımızda

Park Ardeşen AVM, bir alışveriş merkezinden öte evinizin bir parçasına dönüşüyor. Ultra lüks dairelerden ziyade, eğlenceden süper marketlere, en sevilen giyim markalarına ve elbette teknoloji dünyasına dair her şey yer alacak.
3000 m2 büyüklüğünde arsa üzerinde, 1500m2 olarak kiralanabilir alana sahip binada, oyun alanı ile çocuklar için vazgeçilmez bir eğlence dünyası, cafe ve restoranları ile sizlere sıcacık bir muhabbet ortamı, food court alanı ile ağzının tadını bilenlerin lezzet mekânı, süper marketi ile evinizin ve mutfağınızın olmazsa olmazı.
Park Ardeşen AVM, 2022 yılında kapılarını açmayı hedeflerken, içinde bir ev sıcaklığı yaşatmayı hedefleyerek yola koyuldu. Coğrafi konumu olarak Doğu Karadeniz’e hitap eden, kendi bölgesinin il ve tek uğraş noktası olma haline gelmeyi amaçlayan Park Ardeşen AVM, büyüyen marka yelpazesi, modern ultra lüks daireleri ile bölgeyi kendine daha da çok bağlayacak. Ardeşen veya bölgenin en ulaşılması kolay mevkie sahip olması, Ardeşen Kaymakamlığı, Ardeşen Belediyesi gibi ilçenin pek çok resmi kurum ve kuruluşlarıyla aynı lokasyonda yer alması sebebiyle, Ardeşen’de yaşamın kalbi 2022 yılından itibaren burada atacak.